The newest solutions within Your reach

Biuletyn

Podaj swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o ciekawostkach z branży.

O nas

Firma Silver Haus Sp. z o.o. jako jedna z nielicznych firm województwa Zachodniopomorskiego jest doświadczonym wykonawcą zabudowy nowoczesnych elewacji, posiadającą certyfikaty producentów na oferowane usługi.

Jesteśmy Polską firmą usługowo-produkcyjną, która w młodym i zaangażowanym zespole realizuje z powodzeniem kontrakty budowlane na terenie Polski i Europy.

W ostatnich latach wyspecjalizowaliśmy się w produkcji i montażu fasad wentylowanych w różnych systemach jak np. kasetony z płyty łączonej warstwami aluminium i kompozytami - Alucobond. Posiadamy własny park maszynowy i wykwalifikowaną kadrę. Realizujemy kompleksowo przedsięwzięcia – począwszy od pomiaru geodezyjnego budynku, poprzez projekt wykonawczy, prefabrykację i montaż końcowy, z obróbką szczegółów wykończenia fasady. Wspieramy swoim doświadczeniem biura architektoniczne, inżynieryjne i inwestorów przy realizacji w poszczególnych fazach skomplikowanych projektów.

Architekci i wykonawcy pragnąc nadać nowoczesny i oryginalny wygląd budynkom, sięgają po efektowne rozwiązania – The newest solutions within your reach!